fbpx

Wparis Serum Etkili Aphrodisiac Sakal Parfümü
Bakımına önem veren erkekler için tasarladığımız Wparis Sakal Parfümü ile aynı anda iki etkiyi bir arada hissedeceksiniz. WParis Aphrodisiac For Men kokusuyla uyumlu içeriği yakın temasta da partnerinize farklılık yaratacak.

Sakal Serumu Etkisi
içeriğindeki doğal özler, yağlar ve çok çeşitli aktifler sakal köklerini derinlemesine besler. Beslenen ve onarılan sakal kökleri tekrar canlanır. Bu bileşenler aynı sakal serumu gibi sakal köklerine bakım yaparak parlaklık ve yumuşaklık hissi verir.

Afrodizyak Etkisi
Afrodizyak içerikli parfümler cinsel uyarılmaya yardımcı olarak karşı cinsin sizi farketmesi ve zevke gelmesini sağlar. Yakın temasta saf afrodizyak esansı çekiciliğinize çekicilik katar. Kullanacağınız WParis Aphrodisiac For Men Parfüm kokusu ile uyumludur. Sakallarınızda da vücudunuz gibi afrodizyak etkisi hissettirir.

WPARİS AFRODİZYAK BEARD PERFUME

Sakal Parfümü
*İçeriğindeki yüksek oran saf afrodizyak esansı ile girdiğiniz tüm ortamlarda gözler üzerinizde olacak.

*Parfüm uzmanı Kimyager tarafından geliştirilen kokusu ile sağlayacağı çekicilik sizi vazgeçilmez yapacak.

*Wparis Serum Etkili Sakal Parfümü erkeklerin kullanımına uygun yüksek kalitesi ile partnerinizi etkileyerek duygu derinliğini arttırır.

* Arge çalışmalarında yapılan testler sonucunda Wparis Sakal Parfümü kullanan erkeklerin yaklaşık yüzde 94’ü kokusuyla kadınlar tarafından çekici bulunurken aynı zamanda da sakallarının parlak ve canlı olduğunu belirtmiştir.

*Wparis Sakal Parfüm Koku Piramitleri; Benzoin, Amber, Paçuli, Sandal Ağacı, Tütün, Kırmızı Elma, Vanilya, Bourban Biberi ile Odunsu Aromatik bir koku verir.

Barkod: 8681277185953

*Ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı Bildirimlidir.

*BURAYA girip barkod numarasıyla ürünlerimizi aratabilirsiniz.

*Sitemiz ETBİS’e Kayıtlıdır.

*Ortalama Kalıcılık :24 Saat

*Ortalama Farkedilme Mesafesi:1 metre

*Ortalama Kullanım Süresi:2-3 ay

 

Sakal Parfumu Kullanım Bilgisi:

Sakal bölgesine bir miktar uzaktan püskürtülerek kullanılır.

Marka

WPARIS

0 inceleme

0.0 ortalama puan
0
0
0
0
0

WPARIS Serum Etkili Afrodizyak Sakal Parfümü

Henüz yorum yapılmamış.