fbpx
, ,

MorfoseMilk Theraphy Saç Köpüğü 200 ml


Morfose Milk Shake Saç Bakım Köpüğü 200 ml

 

Morfose Milk Shake It Creamy Mousse Conditioner 200 ml

 

Morfos Milk Shake It saç bakım köpüğü saçı canlandıran, tamir eden ve yoğun bakım sunan benzersiz bir üründür. İçeriğindeki süt proteini kuru ve cansız saçları besleyerek eski gücüne kavuşturuyor. 12 farklı aminoasit saçtaki keratin dokusuna etki ederek uzun süreli nem ve boya koruması sağlarken, yıpranmış saçı tamir ederek saçın yapısını güçlendiriyor. Özel formülü boyalı, işlem görmüş ve yıpranmış saçlara yumuşaklık, parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Saçın elastikiyetini arttırarak saç kırıklarını onarıyor.

 

Süt Proteini: Kuru ve cansız saçları besleyerek eski gücüne kavuşturur.

Aminoasit Karışımı: 12 farklı aminoasit saçtaki keratin dokusuna etki ederek uzun süreli nem ve boya koruması sağlarken, yıpranmış saçı onarır ve saç yapısını güçlendirir.

 

Özel formülü boyalı, işlem görmüş ve yıpranmış saçlara yumuşaklık, parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saçın elastikiyetini arttırarak saç kırıklarını giderir.

 

KULLANIMI: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Ters çevirerek avucunuza bir miktar sıkınız. Nemli yada kuru saça eşit bir şekilde yayarak uygulayınız. Durulamayınız.

 34,00

0 inceleme

0.0 ortalama puan
0
0
0
0
0

MorfoseMilk Theraphy Saç Köpüğü 200 ml

Henüz yorum yapılmamış.