fbpx
-20%
, , , , ,

Dieci Perfect Hair Care(KİT) Saç Boya Çeşitleri

Stok Durumu:

Stokta yok


 19,90  24,90

Temizle

%100 ‘e Kadar Mükemmel Beyaz Kapama,Yoğun Bakım ve Zengin Renkler !

İtalya’dan gelen yüksek kaliteli içerik ile oluşturulan yoğun formülü sayesinde suya karşı koruma sağlayan ve boya kaybını en aza indiren Dieci Perfect Hair Color ile yoğun renklerin keyfini çıkarın!

Anti-aging microemülsiyonel kompleksi, saçın yüzeyine ve içine nüfuz ederek gerekli alanları doldurur. Sonuç, zengin renk yoğunluğu ve uzun süre kalıcılık.

İçeriğinde bulunan Keratin, yıpranmayı önler ve zarar görmüş saçların onarılmasına yardımcı olur. Papaya ve Macademia yağları ile zenginleşen formülü saçlarınıza ışıltı, canlılık ve parlaklık katar. Kullanım sonrası yumuşak, ışıldıyan ve sağlıklı saçlar!

 

Kısa sürede mükemmel sonuç, içeriğindeki KERATİN ile saçlarınızı onarır ve mükemmel kapatıcılık sağlar. Değerli 2 yağ, içerisinde bulunan Macadamia yağı; Işıltılı, parlak ve sağlıklı saçlara ulaşmanın en doğal yolu. Avustralya’nın sıcak ikliminde yetişen Macadamia fındığından elde edilir. Saç üzerinde kusursuz bir nemlendirici olarak kullanılır. Oleik Asit, E vitamini ve Linoleik asit bakımından da zengin oluşuyla saçı nemlendirirken besler, yumuşatır dolgunlaştırır ve yatıştırır.

İçerisinde bulunan Papaya yağı, Zengin minarel ve vitaminler: A,B,C, Potasyum, Magnezyum, Vitamin B5 saçları besler ve daha hacimli olmalarına yardımcı olur. Ayrıca saçları kuvvetlendirir ve geliştirir. Mat ve cansız saçlara ışıltı ve canlılık kazandırır.

0 inceleme

0.0 ortalama puan
0
0
0
0
0

Dieci Perfect Hair Care(KİT) Saç Boya Çeşitleri

Henüz yorum yapılmamış.