fbpx
-50%
, , ,

APHRODISIAC(PHEROMONE) SZAJOR EAU DE PARFUM-KADINLARIN KULLANIMI İÇİN


 115,00  230,00

UZUN SÜRE KALICI ETKİYE SAHİP KADINLARIN KULLANDIĞI PARFÜMÜMÜZÜ MUTLAKA DENEMELİSİNİZ… ERKEKLERİ ÇEKEN FORMÜLÜ İLE EŞSİZ HEYECANLAR SİZİ BEKLİYOR.

KARGO DAHİL FİYATTIR..KAPIDA ÖDEME, KREDİ KARTI VEYA HAVALE ÖDEME YÖNTEMİ İLE..GİZLİ KARGO İLE GÜVENLİ TESLİMAT…

 

Nasıl Kullanılır?

Damar olan  ve nabzınızın belirgin olduğu her bölgeye 5’er damla tatbik etmelisiniz. Boyun (ön ve arka), dirsekler, bilekler, parmak araları ve saçlarınız için kullandığınız tarağa 5 damla damlattıktan sonra saçlarınızı tarayabilirsiniz. Genital bölgenize de damlatabilirsiniz.

Ürün özellikleri:

Son derece iyi görünümlü yada çok teşvik edici olmasa da, düzinelerce erkeği kendine çeken bir kadın gördünüz mü ? Hiç kendinize bu nasıl olabilir diye sordunuz mu ? Muhtemelen doğal olarak ortaya çıkan Feromon ( Pheromone ) salınımı sizinkinden daha yüksek ve belirgindir.

Szajor parfüm, bilimsel olarak dizany edilmiş insan seks hormonu ihtiva eden ve insanları cezbettiği ispatlanmış yeni moda bir formüldür. Bu formül afrodizyak ve eşsiz feromon bileşimlerinin gerekli yağlarla karıştırılması ile güzel ve baştan çıkarıcı bir koku olarak yaratıldı ki, bunun neticesinde ürün insanları çılgına çevirir !..

Kendinizi daha sık çekici bulacaksınız, insanların bakışı ve gülümsemesi üzerinizde olacak, kendinizi daha güvenli , daha mutlu ve daha seksi hissedeceksiniz…

Feromonlar Nasıl Çalışır?

Bilim insanları onlarca yıldır burun boşluğundaki vomeronasal veyahut VNO diye isimlendirilen organ konusunda bilgiye sahiptir ve onun bütün işlevi havadaki hormonların çok kısmını tespit etmektir.

Araştırmacılar, feromon yanıtını incelerken burun geçisi içindeki 2 küçük çukurdan oluşan bu organ üzerine odaklandı. Nerve “O” ( ” Sinir O “ ) olarak bilinen özelleşmiş sinir yolları, koku korteksini ve üst beyni geçerek VNO’dan gelir ve direkt olarak beynin limbik bölgesine ( Limbic Region) ulaşır. Beynin limbik bölgesi aynı zamanda “ duyguların yeri” ( Seat of Emotions) olarakda bilinir. Beynin bu bölgesi direkt olarak akıl ve düşünce kalıplarına bağlı değildir, daha doğrusu bizim duygularımızı ve seksüel arzularımızı kontrol eder. Limbik sistem feromonlar tarafından uyarıldığında , hipotalamusa cevap sinyalleri yollar. Bu, beynin endokrin sisteme bağlı duyguları ve ruh haliyle birlikte libidoyu kontrol eden hormonların salgılandığını işaret eden kısımdır. Hormonlar salgılandığında , vücutta dolaşırlar ve seks, aşk ve çiftleşme davranışı için vücudu ve ruh halini hazırlayan seks cevap sistemlerini aktive ederler. Tüm bu olaylar bilinç altında oluşur ve kişinin kontrolü dışındadır. Kişi, cinsel olarak isteksiz bile olsa çekiciliğin etkisini hisseder. Dolayısıyla, feromonlardan aldığımız uyarıcı hisler bir hayli güçlü olabilir. Bu seksüel ve romantik hisler içindeyken beynimiz fenetilamin isimli bir kimyasal salgılar ki bu da dopamin üretimine dönüşür ve bildiğimiz bir sonraki aşama ise havai fişeklerin başlaması ve oyunun sona ermesidir.
Bu güçlü olaylar serisi birkaç saniyede gerçekleşebilir ama etkisi ömür boyu sürebilir. Bu, “ ilk görüşte aşk “ diye isimlendirilen bir fenomendir ve beynin literatüründe iyi bir şekilde belgelenir.

0 inceleme

0.0 ortalama puan
0
0
0
0
0

APHRODISIAC(PHEROMONE) SZAJOR EAU DE PARFUM-KADINLARIN KULLANIMI İÇİN

Henüz yorum yapılmamış.